HAZIRLIK MAÇLARI

24 Haziran 2017 Cumartesi

Gültepespor iftarında spor camiası bir araya geldi.

Gültepespor iftarında spor camiası bir araya geldi.
Gültepespor'un geçtiğimiz gün kulüp binası bahçesinde Beyoğlu Ticaret Lisesi Müdürlerinden Merhum Fahri Türker adına verdiği iftar yemeği spor camiasını bir araya getirdi. Kulüp başkanlarından, taraftar gruplarına hemen her kesimin iftarda yan yana gelmesi Gültepespor camiasının da yüzünü güldürdü. 


İftar yemeği öncesinde bir konuşma yapan Gültepespor Kulübü Başkanı Sayın Burak Bahçeli "Bildiğiniz üzere, manevi hazzın zirveye ulaştığı Mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaştık.
İnşallah Cenab-ı Allah, tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız duaları kabul eder ve üzerimizden ihsanını, mağfiretini ve himmetini esirgemez.
Bu anlamlı iftar programımıza katılan ve aynı sofranın etrafında bir araya geldiğimiz dost ve arkadaşlarımıza bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum. Hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz." dedi

İftar yemeği sonrasında da bir açıklama yapan Gültepespor Kulübü Başkanı Burak Bahçeli adına iftar programı düzenledikleri Merhum Fahri Türker'e rahmet dilerken, bu iftar programına katılarak kendilerini yalnız bırakmayan Gültepespor dostları, yöneticileri ve teknik ekibine, Kağıthane Belediyesi Başkan Yardımcısı Şaban Demirel, Gültepe Mahallesi Muhtarı Sayın Bilal Daş, Kağıthane Kulüpler Birliği Başkan Vekili ve Çeliktepe Spor Kulübü Başkanı Sayın Hasan Cevahiroğlu, Yeni Ortabayır Spor Kulübü Başkanı Yenal Keleş, Şirintepe Spor Kulübü Başkanı Sayın Ferhat Hasan, Karagöz, Çatalzeytin  Spor Kulübü Başkanı Sayın Tahsin Kılıç, Kağıthanespor Kulübü Genel Kaptanı ve Kağıthane Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sayın Bülent Kasapoğlu, Çayırbaşı Özkan Spor Kulübü 2. başkanı Sayın Muzaffer Olkan , Güzelhisar Spor Kulübü Başkanı Sayın Süleyman Aydın, Kuştepespor taraftar grubu Kuştepeliler, Kağıthanespor taraftar grubu Kağıthane Tayfa, Feriköyspor taraftar grubu Genç Feriköylüler, Kasımpaşa Genç Fenerliler ve Gültepespor'un taraftar grubu Semt-i Müdafa'ya, ayrıca Yeni Ortabayır Spor kulübü Teknik Direktörü Sayın Koray Yıldız ve Gültepe Spor'un birçok döneminde hem yönetici olarak hem de Teknik Direktör olarak katkı sunan Sayın Recep Aykutalp'e teşekkür etti. Ayrıca yardımlarından dolayı Ayışığı yardımlaşma Derneği'ne de çok teşekkür ediyorum. dedi. 
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.