HAZIRLIK MAÇLARI

18 Haziran 2017 Pazar

Gültepespor Futbol Akademisi Start Aldı.

Gültepespor Futbol Akademisi Start Aldı.
Kağıthane ilçesinin son dönemlerde futbolda yükselen yıldızı Gültepespor, yeni dönemde başladığı futbol akademisi projesi ile mahallenin miniklerini de kucakladı.

Okulların tatil olması ile birlikte bir çok çocuğun adeta sokaklara akın etmesi ve mahallenin ailelerinin talepleri sonunda Gültepe Spor'lu yöneticiler Gültepe Spor Futbol Akademisini oluşturdular. Kuüp yönaticileri bu yeni oluşumla birlikte buradan alt yapılara da oyuncu kaynağının oluşabileceği yönünde görüş belirttiler. 

Akademi Oğuz Tekin'in sorumluluğunda 
Daha önce birçok kulüpte futbol okulu ve alt yapı takımlarını çalıştırmışolan Oğuz Tekin yeni sezonda Gültepspor Futbol Akademisi'nin başına getirildi. Onun dışında kulübün Sportif Direktörü ve aynı zamanda A takım Teknik Direktörü Ahmet Altıntaş'ta çalışmaları çok yakından takip ediyor.


Çalışmalar neşeli geçiyor.
17 Haziran Cumartesi günü Yahya Kemal Stadı'nda ilk çalışmasına başlayan Gültepespor Futbol Akademisi katılımcıların ve velilerin yoğun ilgisine maruz kaldı. Son derece neşeli geçen çalışmalar sonunda çocukların yüzlerindeki mutluluk ve gülümseme yöneticiler tarafından "işte bu gülümseme her emeğe, her bedele değer" cümlesiyle yanıt buldu. Futbol Akademisi Cumartesi vePAzar günleri sabah saatlerinde hafta da iki gün olarak çalışmalarına devam edecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.