HAZIRLIK MAÇLARI

28 Haziran 2017 Çarşamba

Gültepe Spor'dan Yıldız Transfer.

Gültepe Spor'dan Yıldız Transfer.
İstanbul Süper amatör Ligin yeni temsilcilerinden Gültepe Spor transfer   dönemine kadrosuna hem 10 numara mevkisinde hem de sol kanatta oynayabilen yıldız bir oyuncuyu katarak başladı.

Gültepe Spor Muhammed Uzunalioğlu ile anlaştı.
Kağıthane ilçesinin süper amatör ligdeki temsilcilerinden Gültepespor yeni sezon öncesi ilk kez mücadele edeceği Süper Amatör Ligde, kariyerinde 53 profesyonel lig maçı olan Muhammed Uzunalioğlu ile anlaştı.
Futbola Zeytinburnu temsilcii Yeşilılgaz Spor'da başlayan Muhammed Uzunalioğlu, daha sonra Zeytinburnuspor'a geçti 2001 ve 2006 yılları arasında profesyonel olarak oynadığı futbol yaşamında Zeytinburnu ve İstanbul Kartal Belediyespor formalarını giydi. Daha sonra sırasıyla Karadeniz, Hadımköy, Büyükçekmece Belediyespor, Halide Edip Adıvar ve Vefaspor formaları giyen tecrübeli oyuncu yeni sezonda Gültepespor forması giyecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.