HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2017 Pazartesi

Gülsuyu Spor Yeni Yönetim Kurulu Ali Kılıç'ı ziyaret etti.

Gülsuyu Spor Yeni Yönetim Kurulu Ali Kılıç'ı ziyaret etti.
Gülsuyuspor kulübü Olağan kongresinde göreve gelen yeni yönetim kurulu üyeleri Maltepe belediye başkanı Ali Kılıç’ı ziyaret ettiler.

Başkan Behram Kaçar ve beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri Maltepe belediyesine giderek başkan Ali Kılıç’a nezaket ziyaretinde bulundular.
Gülsuyuspor kulübü başkanı Behram Kaçar belediye başkanı Ali Kılıç’a 3 yıllık görev süresince Maltepe ilçesindeki Amatör spor kulüplerine gerek tesis  araç tahsisi ve maddi destekleri için Amatör spor kulüpleri adına teşekkür etti.
Behram Kaçar Belediye başkanı Ali Kılıç’a Gülsuyu Asım Kara ve Zümrütevler spor tesisleri yatırımlarını gerçekleştirerek Maltepe Amatör sporuna yaptığını bu kalıcı hizmetler asla unutulmayacaktır.
Bundan sonra  vereceğiniz diğer spor tesislerinin  müjdesini bekliyoruz dedi.


Maltepe belediye başkanı Ali Kılıç Gülsuyuspor kulübünün yeni yönetimine başarılar diledi ve Maltepe ilçesinde spor adına daha çok yapacağımız projelerimiz var.
Görev süremiz içinde bunları gerçekleştirmeye çalışıyoruz inşallah en kısa sürede uygulayacağız, Maltepe ilçesine hizmet için varız  dedi.
Haber: Kadir Küçükay

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.