HAZIRLIK MAÇLARI

30 Haziran 2017 Cuma

Gökhan Akyol, Beşiktaş Kulüplerini Ağırladı.

Gökhan Akyol, Beşiktaş Kulüplerini Ağırladı.
Beşiktaş Belediyesi Spor Müdürü Sayın Gökhan Akyol, Levent'te bulunan Beşiktaş Belediyesi Binasında bölgenin spor kulüplerini ağırladı.
Kendisi de uzun yıllar sporun hem sporcu olarak, hemde genç yaşına rağmen yönetici olarak içinde olan Gökhan Akyol ile son derece samimi bir ortamda gerçekleşen görüşme de, takımların sezon öncesi çalışmalarını ve ihtiyaçları konusunda sezon öncesi bilgiler aldı. Akyol "Burada kulüplerimizle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Ben de uzun süre futbol camiasını içinde yer alan biri olarak kulüplerimizin bu süreçte yaşadığı sorunları ve beklentilerini iyi biliyorum. Belediye Başkanımız Sayın Murat Hazinedaroğlu'nun da spor kulüplerine bakış açısını zaten yaptıklarından yakınen biliyorsunuz. Bu toplantıda kulüplerimizin bu beklentileri üzerine bir toplantı oldu. Formalar vediğer malzemeler ile ilgili görüş alışverişi yaptık. Çok samimi bir ortamda gerçekleşti. Kulüplerimizin ihtayaç ve beklentilerini en kısa sürede çözeceğiz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.