HAZIRLIK MAÇLARI

18 Haziran 2017 Pazar

Genç Kanat oyuncusu Kağıthanespor'da

Genç Kanat oyuncusu Kağıthanespor'daYeni sezonda hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirleyen Süper Amatör Lig ekiplerinden Kağıthanespor, Bakırköyspor’un başarılı kanat oyuncusu Barış Can Karadeniz ile anlaştı.
1994 doğumlu kanat oyuncusu, futbol hayatına Sarıyer'de başladı daha sonra Çıksalınspor, Yeniköyspor, Reşitpaşaspor, Feriköyspor ve Küçükköyspor'da forma giyen genç oyuncu 2015 yılında Çatalcaspor’da Profesyonel oldu. Buradan Beykoz 1908'e geçerek tekrar Amatör liglere dönen oyuncu daha sonra Küçükköyspor ve son olarak geçen sezon Bakırköyspor formalarını giydi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.