HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2017 Pazartesi

GENÇ GOLCÜ ALİBERK, BURSA ZAFERSPOR'DA

GENÇ GOLCÜ ALİBERK, BURSA ZAFERSPOR'DA
Transfer çalışmalarını sürdüren Bursa Zaferspor geçtiğimiz sezon gösterdiği performansla dikkatleri çeken 22 yaşındaki genç golcü Aliberk Tetik ile anlaşmaya vardı. Geçtiğimiz sezona Yalovaspor'da başlayan Aliberk ara transferde BAL Bursa ekibi Gürsu Belediyespor'a transfer olarak takımının durumuna rağmen burada 10 maçta attığı 8 golle başarılı bir grafik çizmişti.

9 Nisan 1995 Kocaeli Karamürsel doğumlu Aliberk Tetik futbola 2006 yılında Karamürsel İdman Yurduspor alt yapısında başladı 2012 yılında Kocaelispor genç takımına transfer olarak 2013 yılında 5 yıllık profesyonel sözleşme imzaladı.2016 yılında Yalovaspor ve Gürsu Belediyespor formalarını giydi.
Aliberk Tetik'in Lig Kariyeri
U21 Ligi 41 Maç 8 Gol
Türkiye Kupası 1 Maç 
Spor Toto 3.Lig 5 Maç
BAL Ligi 41 Maç 11 Gol
Akademi Ligi U19 2 Maç

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.