HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2017 Cuma

Genç Bayan Milliler hazırlıklarını Romanya'da sürdürecek

Genç Bayan Milliler hazırlıklarını Romanya'da sürdürecek
Bu yıl Temmuz ayında Portekiz'de yapılacak olan Masa Tenisi Gençler Avrupa Şampiyonasına hazırlanan Türkiye Genç Bayan Masa Tenisi Milli takımı, kamp çalışmaları için Romanya'ya gitti. 

Genç Bayan Milli takımımız Romanya'nın Slatina kentinde bugüne kadar 12 kez Avrupa Gençler Şampiyonluğunu kazanan ve son iki yılın Avrupa Şampiyonu Romanya Genç Bayan Milli Takımı ile ikili kamp yapacak.

Genç Bayan Milli takımımızda Bursa Büyükşehir'den Simay Kulakçeken, Kayseri Kocasinan Belediyesi'nden Özge Yılmaz ve Betül Nur Kahraman, Fenerbahçe'den Gülpembe Özkaya, Çukurova Üniversitesi'nden Aybüke Öner, Yalova Belediyesi'nden Ece Haraç, Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor'dan Betül Töz ve Batman Belediyesi'nden Şükran Cangir yer alıyor. Bir hafta sürecek olan kampta Millilerimizin antrenörlüklerini Babür Üstündağ ve Recep Bezenmiş yapacak.


GENÇ BAYANLAR İLK KEZ YURT DIŞI KAMPTA

Genç Bayan Milli takımının ilk kez yurt dışında bir kamp organizasyonuna katıldığını söyleyen TMTF Teknik Kurul Başkanı Tahsin Ergül ''Romanya Milli takımı genç ve yıldız bayan kategorilerinde Avrupa'nın bir numarası. Avrupa'nın en iyi takımı ile ikili kampın sporcularımızın gelişimi ve motivasyonu açısından faydalı olacağını düşünüyoruz. Ayrıca kafilede yer alan antrenörlerimiz için de önemli bir tecrübe sağlayacağına inanıyoruz'' dedi. 


TEKNİK, TAKTİK VE PSİKOLOJİ ÖN PLANDA

Yurt dışı  kamplarda üç hedeflerinin olduğunu söyleyen Ergül ''Sporcuların  teknik , taktik ve psikolojik gelişimlerini sağlayarak performanslarını arttırmak, Antrenörlerimizi de bu kamplara dahil ederek Antrenör eğitim programı kapsamında gelişimlerini sağlamak ve masa tenisinde söz sahibi ülkeler ile ikili ilişkilerimizi geliştirerek ortak projeler üreterek sürekli  etkileşim içinde olmak. Başkanımız Kerim Koç'a ve Yönetim Kurulumuza verdikleri destekten ötürü Milli takımlarımız adına teşekkür ederim'' diye konuştu. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.