HAZIRLIK MAÇLARI

26 Haziran 2017 Pazartesi

Futsal Ligi'nde şampiyon Arnavutköy Belediye Spor oldu

Futsal Ligi'nde şampiyon Arnavutköy Belediye Spor oldu
2016-2017 Sezonu Futsal Ligi Türkiye Şampiyonu Arnavutköy Belediye Spor oldu.
3 gün süren ve 8 takımın mücadele ettiği organizasyonun final maçında Osmanlıspor FK'yı 3-0 yenen Arnavutköy Belediye Spor şampiyon olurken, ülkemizi UEFA Futsal Kupası'nda temsil etmeye hak kazandı.

Günün ilk müsabakası olan üçüncülük karşılaşmasında ise Hankendi Belediyespor normal süresi 6-6 biten maçın uzatmalarında bulduğu gollerle Palandöken Belediyespor'u 10-6 yenerek üçüncü oldu.
Şampiyon Arnavutköy Bld. Spor kupasını ve madalyaları, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Türkiye Futsal A Milli Takım Teknik Direktörü Sercan Görgülü'nün elinden aldı.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.