HAZIRLIK MAÇLARI

5 Haziran 2017 Pazartesi

Furkan Sivri "Transferi bu hafta bitireceğiz."

Furkan Sivri "Transferi bu hafta bitireceğiz."
Çıksalın'da transfer bu hafta çözülüyor. İlk imzalar genç oyunculara attırıldı.
Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden İstanbul ekiplerinden Çıksalınspor’da iç transferde ilk imzalar genç oyuncularla atıldı.

Yönetim, teknik heyetin raporları doğrultusunda iç transferde Ahmet Pırlant ile Fatih Bektaş’ın sözleşmelerini birer sezon daha uzattı. 1996 doğumlu genç oyunculardan Ahmet Pırlant’ın hücum hattında, Fatih Bektaş’ın da ortasaha oynadığı belirtildi. İç transfer çalışmalarına hız veren yönetimin hafta sonuna kadar da bütün oyuncularla masaya oturacağı, iç transfer çalışmalarına büyük ölçüde son noktayı koyacağı ifade edildi. Çıksalınspor Genel Kaptanı Furkan Sivri dış transfer çalışmalarının da sürdüğünü söyledi.

1 yorum :

Adsız dedi ki...

Bunlarda aziz yildirim gibi koltuklarını hic birakmiyorlar dur diyen yokmu

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.