HAZIRLIK MAÇLARI

4 Haziran 2017 Pazar

Final Maçı Öncesinde Birlikte İftar Açtılar.

Final Maçı Öncesinde Birlikte İftar Açtılar.
U16 Türkiye şampiyonası 1. ademem müsabakalarında Bolu il merkezinde mücadelel eden Güngören Spor ile İkitelli Spor gruplarında şampiyon olarak il finali oynamaya hak kazandılar.


Türkiye Şampiyonası için Bolu Karacasu Yıldız Otel'de konaklayan İstanbul temsilcileri Güngören Spor ve İkitelli Spor yöneticileri final maçı öncesi akşamında bir araya gelerek iftar açılar. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.