HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2017 Cuma

FENERBAHÇE'DEN KURŞUN GİBİ TRANSFER.

FENERBAHÇE'DEN KURŞUN GİBİ TRANSFER.
Küçükçekmece spor U 16 takım kaptanı 2001 doğumlu genç orta saha oyuncusu Ahmet Yasin Kurşun, kısa zaman içresinde kendisini ispatlayarak gerek kişiliği gerekse oyunu ile Fenerbahçe kulübü yetkilerinin dikkatini çekmeyi başardı. Küçükçekmece kulüp yetkilileri ile bir araya gelen Fenerbahçe Spor Kulübü sorumlularının mutabakatı sonunda Ahmet Yasin Kurşun Sarı Lacivertli kulübe transfer oldu.

Her iki ayağını da kullanabilen ve bire bir pozisyonlarda rakiplerini kolayca geçen genç futbolcu özellikle kanatlarda oynadığı maçlarda hızı ile dikkat çekiyor. Küçükçekmece spor kulübünden konuya ilişkin yapılan açıklamada "geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe kulübü yetkileri başarılı genç futbolcumuz  Ahmet Yasin Kurşu’nun transfer etmek için görüşme talebinde bulundular. Bizde kendilerini davet ettik. Karşılıklı yapılan görüşmeler sonunda transfer gerçekleşti."
Kurşun "Türkiye’nin büyük bir kulübüne geldim”
Küçükçekmece spor alt yapısında futbola başlayan ve futbol eğitimini alan Ahmet Yasin Kurşun, Türkiye’nin çok büyük bir kulübüne geldiği için çok mutlu olduğunu belirterek, "Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Verilen şansı değerlendireceğim. Fenerbahçe’nin başarılarına katkıda bulunmak için elimden geleni yapacağım. Benim gelişmemde büyük emekleri olan Harun Özkan hocama çok şey borçluyum onun emekleri üzerimde çoktur kendisine çok teşekkür ediyorum." dedi.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.