HAZIRLIK MAÇLARI

6 Haziran 2017 Salı

Fatih Naiboğlu, Zirveye oynayacak takımların teklifine açık

Fatih Naiboğlu, Zirveye oynayacak takımların teklifine açık
Amatör Futbolun tecrübeli kalecilerinden olan, geçen sezon Kozlu Belediyespor kalesini koruyan 22 yaşındaki Fatih Naiboğlu, yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kala gelen tüm tekliflere açık olduğunu söyledi.

2011 Yılında İstanbulspor A.Ş kaleciliğe başlayan tecrübeli genç kaleci, Küçükçekmece İdman Yurduspor, İstanbul Trabzonspor takımlarında şampiyonluklar yaşadı, Beyoğlu Yeni Çarşıspor ve son olarak BAL Ligi takımlarından Zonguldak Kozlu Belediye spor’da forma giydi.

Başarılı bir sezon geçiren tecrübeli eldiven Fatih Naiboğlu yaptığı açıklamada, Süper Amatör Lig veya Bölgesel Lig’de zirveye oynayacak takımların teklifine açık olduğunu, gelecek teklifleri bu yönde değerlendireceğini bildirdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.