HAZIRLIK MAÇLARI

5 Haziran 2017 Pazartesi

Eyüp Stadı'na ortak çıktı!

Eyüp Stadı'na ortak çıktı!
Kurulduğu günden bu yana ilk kez profesyonel lige çıkan Erokspor'un yeni sezonda  Eyüp Stadı'nı kullanmak için müracaatta bulunduğu öğrenildi. 

1982-1984 yıllarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da formasını giydiği Erokspor 3. Lig'te iç maçlarını Eyüp Stadında oynamak için müracaat yaptı.
Amatör lig maçlarını Silahtarağa'da bulunan tesislerde oynayan Erokspor, 3. lige yükselince müsabakalarını Eyüp Stadında yapmak istiyor. Erokspor'un bu teklifi olumlu karşılanırsa, gelen bilgilere göre Eyüp stadının zemini bütün dünyada kullanılmaya başlanan güçlü doğal çim olan hibrit çim zemine dönüştürülecek.
Haber / Foto : Erol Eftekin

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.