HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

Erhan Yeygül Maltepe Yıldızpor ile anlaştı.

Erhan Yeygül Maltepe Yıldızpor ile anlaştı.
Her sezon başında transfer listelerinin başında yer alan Ramos lakaplı tecrübeli stoper Erhan Yeygül yeni sezonda İstanbul 1. amatör lig ekiplerinden Maltepe Yıldızspor ile anlaştı.  

Yeygül sosyal medya hesabından transfere ilişkin yaptığı açıklamada “2017-18 sezonunda Maltepe Yıldızspor Kulübü için ter dökeceğim. Umarım Yıldızspor’da şampiyonluk yaşayarak Süper Amatör’e yükselme mutluluğu yaşarım. Transferimde büyük emeği olan başkanım Arzu Kesici Lüleci’ye ve hocam Murat Lüleci’ye teşekkür ederim” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.