HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

ERDEM YILMAZ DA YUVAYA GERİ DÖNDÜ...

1985 doğumlu tecrübeli sağ kanat oyuncusu Levent için ter dökecek.
Geçtiğimiz yıl İstanbulspor'da forma giyen Erdem birço takımın transfer listesinde olmasına rağmen daha önceki yıllarda şampiyonluklar yaşadığı Levent'i tercih etti.Gol yollarındaki becerisi,hızı ve tekniğiyle rakip savunma oyuncularını zorlayan Erdem'e ve Levetspor'a bu transferin hayırlı olmasını dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.