HAZIRLIK MAÇLARI

30 Haziran 2017 Cuma

Erdem Şenel Dolayobaspor ile anlaştı.

Erdem Şenel Dolayobaspor ile anlaştı.
Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden Ataşehir Çamolukspor’da forma giyen tecrübeli kanat oyuncusu Erdem Şenel, bir süre önce kulübü ile yollarını ayırdığını açıklamıştı, gelen teklifleri değerlendiren tecrübeli oyuncu yeni sezonda bölgenin takımlarından Dolayobaspor ile anlaştı.

Erdem Şenel Kimdir?
1988 doğumlu oyuncu Orhantepespor’da futbola başladıktan sonra Kınalıadaspor, Gülensuspor, Ataşehir Çamoluk ve Heybeliadaspor takımlarında oynamış son olarak da geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör ligde Ataşehir Çamolukspor formasını giymişti. 


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.