HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2017 Çarşamba

Eraycan Atbaş Yuvaya Döndü.

Eraycan Atbaş Yuvaya Döndü.
Kuştepespor defansı sağlama alıyor. transferin gözde isimleri arasında yer alan Eraycan Atbaş, yeni sezonda talipleri arasından futbola başladığı kulüp olan Kuştepe Spor'u tercih etti.

Güçlü fiziği ile defansta başarılı bir performansı sergileyen Eraycan Atbaş son olarak geçtiğimiz sezon Paşabahçe Spor ile süper amatör ligde şampiyonluk yaşamıştı. Futbola 2004 yılında Kuştepe Spor'da başlayan 1992 doğumlu oyuncu 2011 yılına kadar Kuştepe Spor forması giydi. Daha sonra  Hürriyet Gücü, Mecidiyeköy, Mecidiyeköy Tayfunspor ve son olarak Paşabahçesor forması giyen Atbaş yeni sezonda tekrar Kuştepespor için ter dökecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.