HAZIRLIK MAÇLARI

21 Haziran 2017 Çarşamba

Emin Çelik Vefaspor'da

Emin Çelik Vefaspor'da
Tecrübeli defans oyuncusu Emin Çelik Vefaspor ile anlaştı.
İstanbul Süper amatör Lig takımlarında Vefaspor tecrübeli sağbek Emin Çelik'i de kadrosuna kattı. Bugün Vefaspor kulüp binasında yöneticilerle bir araya gelen oyuncu 1 yıllık sözleşmeye imza attı.

Emin Çelik'in geçen sezon aldığı 1 yıllık hak mahrumiyeti kararı sebebi ile yeni sezonda 4 hafta takım ile birlikte sahaya çıkamayacak. 

Emin Çelik futbola 1999 yılında Küçükçekmecespor'da başladı. 2009 yılına kadar bu takımda forma giydi ve 2007 yılında bu takımda profesyonel olarak imza attı. Daha sonra Bakırköyspor ile amatörlüğe dönen oyuncu Yeni Bosnaspor ve Halide Edip Adıvar formaları altında başarılı işlere imza attı. 2015 yılında Halide Edip Adıvarspor ile birlikte profesyonel lige çıkan oyuncu yeniden profesyonel olarak imza attı. Bu sefer Vefaspor ile amatör liglere geri döndü. Geçn sezon başında Feriköyspor ile anlaştı. Ancak aldığı 1 yıllık hak mahrumiyeti cezası sebebi ile ligde forma giyemedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.