HAZIRLIK MAÇLARI

21 Haziran 2017 Çarşamba

Emin Akyıldız Altınova Belediyespor İle Anlaştı.

Emin Akyıldız Altınova Belediyespor İle Anlaştı.
Bu sezon İstanbul'un bölgesel amatör lig takımlarından Gaziosmanpaşaspor formasıgiyen sağ kanat oyuncusu Emin Akyıldız,görev aldığı 22 maçta ortaya koyduğu performans ve rakip kalelere gönderdiği 10 golle transfer listelerinin başında yer alıyordu.  
Özellikle Ereğli Belediyespor'un ısrarla kadrosuna katmak istediği oyuncu bugün Altınova Belediyespor'la her konuda anlaşarak 1 yıllık sözleşmeye imza attı.

1993 doğumlu genç oyuncu futbola 2006 yılında Zonguldak takımlarından Filyos Ateşspor'da başladı. 2011 yılında Safranbolu'ya transfer oldu. Ardından Kardemir Karabükspor, Erdemirspor, Utaş Uşakspor, Kozlu Belediyespor, Bartın, Kilimli Belediyespor, Vefaspor ve Gaziosmanpaşaspor formalarını giydi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.