HAZIRLIK MAÇLARI

29 Haziran 2017 Perşembe

DOĞUKAN GÖZTEPESPOR KAMPINA DAVET EDİLDİ.

DOĞUKAN GÖZTEPESPOR KAMPINA DAVET EDİLDİ.
Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor futbolcularından Doğukan Babayiğit, oynadığı futbolla Süper Ligin yeni takımlarından Göztepespor takım antrenörlerinin dikkatini çekmeyi başardı. Genç futbolcu 15 Temmuzda yapılacak U-19 kampına davet edildi.1999 Doğumlu Doğukan Babayiğit sahada kaldığı süresince kafa toplarına çıkışı, mücadelesi ve hırsı gözlerden kaçmadı. Genç oyuncuların arasında oldukça göze batan futbolcular olduğuna işaret Eden Yeşilova Esnafspor Teknik Direktörü Murat Aslanyuvası, şöyle konuştu: "Başarılı futbolcu Doğukan'ı uzun süredir tanıdığını Çalışkan, yetenekli ve başarılı bir sporcu. Gelecek yıllarda önemli yerlere geleceğine inanıyorum” yorumunda bulundu.

BAŞKAN ULAŞ GURURLU
Doğukan Babayiğit´in Göztepespor U-19 takım kampına davet edilmesinden dolayı mutlu olduklarını ifade eden Başkan Ahmet Ulaş, “Aramızda böyle gelecek vaat eden genç sporcularımızı görmekten dolayı gururluyuz. Bu sporcuları yetiştiren antrenörlerimizi de canı gönülden kutluyorum” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.