HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2017 Cuma

Davutpaşa'ya Profesyonel Lig Tecrübeli Santrafor.

Davutpaşa'ya Profesyonel Lig Tecrübeli Santrafor.
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Davutpaşaspor, geçen sezon Altınyıldızspor'da forma giyen , profesyonel lig tecrübeli santrafor Kaan Ezenerden'le anlaşmaya vardı.
Davutpaşspor'lu yöneticilerle bugün kulüp binasında bir araya gelen tecrübeli forvet, karşılıklı olarak her konuda anlaşılmasının sonunda imzayı attı.

Futbola Yedikule'de başlayan ve uzun yıllar bu formayı giyen 1986 doğumlu Kaan Ezenerden, 2005 yılında Zeytinburnu spor ile profesyonelliğe ilk adımını attı. 2010 yılına kadar süren profesyonel futbol yaşamı boyunca, Zeytinburnuspor ve Adıyamanspor formalarını giydi. Amatöre kesin olarak dönüş yaptıktan sonra Ümraniyespor, Çorlu Gençlerbirliği, Akçakoca, Vefaspor, Avcılar Belediye, İstanbul Bulancakspor ve son olarak Altınyıldız spor formalarını giydi.

Haber / Foto : Derviş Ay 


5 yorum :

Adsız dedi ki...

Kaan ilac olur ilac

Adsız dedi ki...

Gol makinesi olarak alacaksınız bulaşık makinesi olarak kullacaksiniz haberiniz ola

TEKİN AYDEMİR dedi ki...

Tanıyormusun da saçma sapan yorum yapıyorsun hemşehrim bi sen anlıyorsun topçudan Adıyaman gibi 2. Lig takımı anlamıyor bi kaybolun artık şu piyasadan delikanlı gibi isim yazın yada

Adsız dedi ki...

Bu kaandan kurşun kalemin kıçına silgi olmaz

siiis dedi ki...

Kıskanç Köpek boş yapma

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.