HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2017 Cuma

Davutpaşaspor'un simge isimlerinden Ahmet Can Boşat'da imza attı.

Davutpaşaspor'un simge isimlerinden Ahmet Can Boşat'da imza attı.
İstanbul Süper amatör lig takımlarından Davutpaşaspor'un simge isimlerinden biri haline gelen Ahmet Can Boşat yeni sezonda da turuncu beyazlı formayı giyecek.
Davutpaşaspor'un hamle yılı olan 2013-2014 sezonunun ara transfer döneminde Davutpaşaspor ile tanışan ve o günden bu yana adeta  ismi takımla özdeşleşen genç orta saha oyuncusu kendisini 1 yıl daha Davutpaşaspor'lu yapan imzayı bugün kulüp binasında attı.

Davutpaşaspor ile 2. Amatör lig takımı iken formasını giyen oyuncu, üst üste yaşanan şampiyonluklarda önemli pay sahibi futbolcular arasında yer aldı. Son iki sezondur Süper amatör ligde mücadele eden Davutpaşaspor'da klasman liginde sergilediği performansla beğeni kazanan oyuncu yeni sezon için takımdaki yerini korudu.

Haber / Foto : Derviş Ay


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.