HAZIRLIK MAÇLARI

24 Haziran 2017 Cumartesi

Davutpaşaspor, Tecrübeli Sol Bek İle Yeniden Anlaştı.

Davutpaşaspor, Tecrübeli Sol Bek İle Yeniden Anlaştı.
Süper Amatör Lig ekiplerinden Davutpaşaspor iç transferde tek tek anlaşmalara devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Kaptan Mert'le de konuşan yönetim futbolcu ile anlaşmaya varıldığını açıkladı.

Son iki sezondur Davutpaşaspor forması giyen Mert Eren yeni sezonda da yuvada kaldı.  
Futbola 1997 yılında İzmir'in takımlarından Menteşegücüspor'da başlayan 1984 doğumlu oyuncu daha sonra Muğlaspor, Kocamustafapaşa, İstanbul Beylikdüzü, Ortaköy, Levent,
Yeni Milasspor, Başakşehir, Avcılar Belediye, Küçükköy ve Davutpaşaspor takımlarında forma giydi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.