HAZIRLIK MAÇLARI

16 Haziran 2017 Cuma

ÇUBUKLUSPOR SÜPER AMATÖR LİGE KATILMAYACAK.

ÇUBUKLUSPOR SÜPER AMATÖR LİGE KATILMAYACAK.
İstanbul Süper Amatör Liginin tecrübeli ekipleri arasında yer alan Beykoz Temsilcisi Çubukluspor, önümüzdeki sezon lige katılmama düşüncesinde olduğunu açıkladı. Çubuklu Spor yönetimi lige katılmama gerekçesi olarak futbolcuların talep ettikleri yüksek transfer bedellerini gösterdi.

Beykoz'un Mor-Sarılı ekibinin Kulüp Başkanı Coşkun Tosun, amatör liglerde boy gösteren futbolcuların transfer rakamlarının tabiri caizse uçuşa geçtiğini söylerken, ” Biz birkaç oyuncu ile nabız yokladık, bizden talep ettikleri rakamları vermeyi bırakın o rakamların yanına yaklaşma niyetinde dahi olamayız. Eğer bu soruna bir çözüm bulamazsak yeni sezonda süper amatör lige katılmayacağız. Kadromuzdaki oyuncuları da transfer döneminde serbest bırakacağız ” diye konuştu.

Çubukluspor eğer ki son anda bir fikir değiştirmez ise bu sene katılamayacağı Süper Amatör Lig nedeni bir sonraki sezon İstanbul 1.Amatör Ligden başlamak zorunda kalacak. Beykoz Temsilcisi yaklaşık 10 sene önce de aynı kararı almış ve uygulamıştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.