HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2017 Pazartesi

ÇEYREK FİNAL TAKIMLARI BELLİ OLDU.

ÇEYREK FİNAL TAKIMLARI BELLİ OLDU.
Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği'nin işbirliği ile düzenlenen Ramazan ayı Mini Minikler Futbol Turnuvası'nda çeyrek finale kalan 8 takım belli oldu.


18 Takımın 4 grupta Cumartesi Pazar günü Halkalı Etap Sahası’nda oynanan Grup maçlarının ardından gruplarda ilk iki sırayı alan Cennet Barbaros, Küçükçekmece İdman Yurdu, Halkalı Taştepe, İstanbul Trabzon, İFAspor, Yeşilova Esnaf, Söğütlüçeşme Birlik ve İstanbul Demir takımları çeyrek final oynama hakkı kazandılar. Son 8'e kalmayı başaran takımlar 20.06.2017 Salı Günü yarı final biletini almak karşı karşıya gelecekler.

20.06.2017 SALI PROGRAMI
15.00-CENNET BARBAROS-KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y
16.00-HALKALI TAŞTEPE-İSTANBUL TRABZON
17.00-İFA-YEŞİLOVA ESNAF
18.00-S.ÇEŞME BİRLİK-İSTANBUL DEMİR

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.