HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2017 Çarşamba

Ceyhan, bu ligde misafir olduklarını söyledi.

Ceyhan, bu ligde misafir olduklarını söyledi.
2017-2018 Futbol Sezonunda 1.Amatör Ligde mücadele verecek olan İkitelli spor Kulüp Başkanı Abdulselam Ceyhan, bu ligde misafir olduklarını söyledi.

Yeni sezona şampiyonluk hedefi ile gireceklerini söyleyen Ceyhan, İkitelli spor’un yeni transferlerini önümüzdeki günlerde kamuoyuna duyuracaklarını ifade etti.
2017 - 2018sezonunun İkitelli spor’a hayırlı olmasını diliyorum. Yapılanma sürecindeyiz, hedefimiz yok diye ama bu sene hedefimizi koyduk. Hedefimizi koyduk şampiyonluk. Ya olunacak ya olunacak. Bunu net olarak söyleyebiliriz. Şu anda da bunun sözünü herkese veriyorum geçen sene böyle bir söz vermedim ama bu sene bu sözü gerçekleştireceğiz. İnşallah hayırlara vesile olur. Geçen sene yaşanmayacak sıkıntılar oldu. Herkes bizim kardeşimiz.
2016 - 2017 sezonunda ülkemizin geçirdiği kötü günler içerisinde sporu kaynaşması noktasında bize düşen görevleri İkitelli spor camiası olarak, İkitelli sporlu bir yönetici olarak yapmak zorundayım. Bunun bilincindeyim, öncelikle futbolcu sağlığı kaliteli bir lig ama sonunda İkitelli spor’un hak ettiği bir basamak olan artık süreç başladı. Biz şampiyonluk parolasıyla başlayacağız. İnşallah herkese hayırlı olur.”Her kulüp gibi kendilerinin de hedefinin şampiyonluk olduğunu kaydeden Ceyhan, “kendimizi bu sene bu ligde misafir olarak kabul ediyoruz” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.