HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2017 Pazartesi

Çeliktepespor kalesine tecrübeli eldiven

Çeliktepespor kalesine tecrübeli eldiven,Egemen Ükis Çeliktepe'de
Her sene alt yapıdan yetişen ve kendi öz kaynaklarından oluşan kadro ile liglerde mücadele eden Çeliktepespor yeni sezonda takıma ağabeylik yapacak tecrübeli bir kaç oyuncu arayışına girdi. İlk olarak kaleyi tecrübeli bir eldivene teslim eden Çeliktepespor Egemen Ükis ile anlaştı.


Egemen Ükis kimdir?
1983 doğumlu Egemen Ükis futbola Bostancı Spor'da başladı. Daha sonra Kocaelispor ve iki sezon sonra yeniden Bostancı spor'a döndü. 2004 yılında Nailli Belediyespor'da profesyonel olarak imza attı. Ancak sonra yeniden Bağcılar Spor'la amatöre döndü. Daha sonra sırasıyla Çekmeköy,
Feriköy, Levent, Ortaköy, İdealtepe, Haliç, 1923 Esenkent, Başıbüyük, Çapaspor, Selimiyespor, Çınarcık Belediyespor ve son olarak geçen sezon Ortaköy Spor formalarını giydi. Yeni sezonda Çeliktepespor formasını giyecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.