HAZIRLIK MAÇLARI

24 Haziran 2017 Cumartesi

BÜYÜK ÇEKMECE BELEDİYEPOR KAYMAKÇI'YA EMANET

BÜYÜK ÇEKMECE BELEDİYEPOR KAYMAKÇI'YA EMANET
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Büyük Çekmece Belediyespor’da teknik direktörlük görevine Eyüp Kaymakçı getirildi.

Uzun süreden beri adeta bilmeceye dönen teknik direktörlük konusunda son kararını veren Bordo Mavi Beyazlı yönetim Kaymakçı’yı tam yetkiyle donatarak takımı teslim etti. Yeni sezonda Kaymakçı’nın yardımcılığını Burak Kaya, kaleci antrenörlüğünü ise Akın Karagöz’ün yapacağı ifade edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.