HAZIRLIK MAÇLARI

4 Haziran 2017 Pazar

Bolu'da İstanbul Derbisi

Bolu'da İstanbul Derbisi
U16 Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakaları Bolu il merkezinde mücadele eden iki İstanbul temsilcisi Güngörenspor ile İkitelli spor il şampiyonluğu için bugün karşı karşıya gelecek.

U16 Türkiye şampiyonası Bolu İl merkezinde Zonguldak temsilcisi Kozlu Taşkömürü Spor ve Ankara temsilcisi Balgat spor ile aynı grupta yer alan İkitellispor ilk karşılaşmada Zonguldak temsilcisi karşısında 2-1 lik galibiyetle ayrılırken, ikinci maçında da Balgatspor'u 2-0'lıkskorla geçerek adını grup şampiyonu olarak finale yazdırmayı başarmıştı.
Bolu'da bir diğre grupta yer alan Güngörenspor ise Ankara temsilcisi Hacettepespor ve KArabük temsilcisi Ovacık Gençlikspor ile aynı grupta yer aldı. Karabük temsilcisinin şampiyonaya katılmaması üzerine Hacettepe ile Güngöten Spor iki maç oynayarak rup finalstini belirlediler. İlk müsabakadan 1-0 gali biyetle ayrılan Güngörenspor ikinci maçın 1-1eşitliklebitmesi üzerine adını grup şampiyonu olarak Bolu finaline adını yazdırmayı başardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.