HAZIRLIK MAÇLARI

5 Haziran 2017 Pazartesi

Bolu Şampiyonu İkitelli

Bolu Şampiyonu İkitelli
U16 Türkiye şampiyonası 1. kademe müsabakalarında gruplarında lider olarak final oynama hakkı kazanan iki İstanbul takımının mücadelesinde İkitellispor sahadan 2-1 galibiyetle ayrılarak adını 2. tura yazdırırken son 20 takım arasına girmeyi de başardı.


U16 Türkiye şampiyonası 1. kademe müsabakalarında gruplarında şampiyon olan Güngörenspor ile ikitelli spor final maçında karşı karşıya geldi. Her iki takımında sergilediği futbolla takdir topladığı karşılaşma sonunda sahadan 2-1 galibiyetle ayrılan taraf İkitellispor oldu. 

Güngörenspor rakibi İkitellispor'a göre daha net pozisyonlar üretmesine rağmen yakaladığı bu fırsatları değerlendiremedi.Karşılaşmanın hemen başında Mehmet Ataman'ın frikik golü ile 8. dakika da öne geçen İkitellispor bu üstünlüğünü devre arasına taşımayı başardı. İkinci yarı ile beraberlik için bastıran Güngören 77. dakika da kalesinde ikinci golü gördü. 2-0
Uzatma dakikalarında gelen güngörenspor golü isesadece teselli niteliğinde oldu. İkitellispor sahadan 2-1 galibiyetle ayrılarak adını ikinci tura taşımayı başardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.