HAZIRLIK MAÇLARI

21 Haziran 2017 Çarşamba

Bilal Kara Yuvaya Döndü.

Bilal Kara Yuvaya Döndü.
Vefaspor geçen sezon Erokspor'da görev yapan ve takımın 3. lige çıkmasında önemli işlere imza atan sağ kanat oyuncusu Bilal Kara'yı renklerine bağladı. Futbola Vefaspor'da başlayan ve 8 yıl bu formayı giydikten sonra yolları ayrılan ikilinin yolları tekrar kesişti. 

1991 doğumlu Bilal Kara futbola 2001 yılında Vefaspor'da başladı. 2009 yılında Fatih Karagümrük takımına transfer olana kadarda aralıksız Vefaspor formasını giydi. 3 yıllık Fatih Karagümrük macerasından sonra, Tunaspor, Yeni Amasyaspor, Alibeyköy, Esenyurt İncirtepe ve son iki sezondur da Erokspor formalarını giydi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.