HAZIRLIK MAÇLARI

1 Haziran 2017 Perşembe

Bilal Gündoğdu, Çubukspor ile anlaştı.

Bilal Gündoğdu, Çubukspor ile anlaştı.
Çubukspor ön libero Bilal Gündoğdu'yu kadrosuna kattı.
Bölgesel Amatör Ligin Ankara temsilcilerinden Çubuk Spor daha önce MKE Ankaragücü'nde de profesyonel olarak forma giyen genç ve yetenekli futbolcu Bilal Gündoğdu'yu kadrosuna kattı.

1994 doğumlu genç oyuncu Futbola 1985 yılında MKE Ankaragücü'nün alt yapısında başladı. 2012 yılına kadar MKE Ankaragücü alt yapısında forma giyen oyuncu aynı yıl MKE Ankaragücü'nün A tıkımına çıkma başarısı göstererek profesyonel olarak imza attı. 3 yıl süren A takım macerası Bodrum Belediyesi Bodrum Spor'a transferi ile son buldu. Bodrum Belediyesi Spor ile ilk transfer yılında yaşadığı şampiyonluk ile Çankırı Beleiyesi Gençlik Spor'a transfer oldu, oradan da bir sezon sonra Fatsa Belediyespor'a geçti. Geçen sezon Fatsa Belediyespor'da istikrarlı bir görüntü çizen genç oyuncu, 23 maçta ilk 11'de yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.