HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2017 Cuma

Bezirganbahçespor'da Geleneksel Bilardo Turnuvası Sona Erdi.

Bezirganbahçespor'da  Geleneksel Bilardo Turnuvası Sona Erdi.
Küçükçekmece ilçesinin köklü kulüplerinden olan Bezirganbahçespor tarafından Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen 6. 3 Bant Bilardo Turnuvası" sona erdi.

Bezirganbahçespor tarafından Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen. 3 Bant Bilardo Turnuvası Bezirganbahçespor kulüp Lokalinde 6.Geleneksel 3 Bant Bilardo Turnuvasına 18 kişi katılımıyla gerçekleştirildi.
6. Geleneksel 3 Bant Bilardo Turnuvasına Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk ve yönetim kurulu Küçükçekmece Belediyesi Park Bahçeler Müdürü A.Metin Sancar, İstanbul Cem evi Derneği Başkanı Gazi Arslan, Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanlığı ilişkiler sorumlusu Gökhan Salman, Türkiye Bilardo Federasyonu Platformu kurulu Başkanı Metin Demirgül, Türkiye Bilardo İkincisi Ahmet Köseoğlu, Türkiye Bilardo üçüncüsü Murat Erkul, Fatih Mimarsinaspor Kulüp Başkanı Cihan Kılıçoğlu, Küçükçekmece İlçe spor kulüp Başkanları yöneticiler ve Bezirganbahçespor kulüp üyeleri, Bilardo severler katıldılar.
Ramazan ayı süresince davam eden 6.Geleneksel 3 Bant Bilardo Turnuvası oldukça çekişmeli geçti. Heyecanlı maçların ardından finalde karşı karşıya gelen Kadir Özkan ve Adnan Derven izleyenlere keyifli bir müsabaka sundu. Müsabakanın sonunda Kadir Özkan birinci olurken, Adnan Derven ikinci, Mehmet Soy ile Selim Çınar üçüncü oldu.
1.Kadir Özkan  
2.Adnan Derven
3.Mehmet Soy ile Selim Çınar
En Centilmen- Doğan Göçer
Turnuvanın sonunda dereceye girenlere kupa ve madalyaları Protokol tarafından düzenlenenle verildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.