HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2017 Çarşamba

Beylikgücü Futbolun Devleri İle Yarışacak

Beylikgücü Futbolun Devleri İle Yarışacak.
İstanbul Beylikdüzü'nde alt yapılarda adeta bir devrim gerçekleştiren Beylikgücü, yarattığı marka ile birlikte yakaladığı başarılarla Avrupa'nın önde gelen takımlarınında yer aldığı dev U10 Champıons Trophy Austria turnuvasında yarışmaya hak kazandı.
Avrupanın 46 ülkesinden 1000 takımın katılımı ile başlayan eleme sürecinde Türkiye'den de bir çok takım bu yarışın içinde yer aldı. Yapılan ön eleme müsabakaları sonunda Kuşadası'nda gerçekleştirilen turnuvada Türkiye adına büyük kulüpleri geride bırakan Beylikdüzü temsilcisi Beylikgücü Spor, İzmir Temsilcisi Altınordu Spor'la birlikte Türkiye'yi Avusturya'da gerçekleşecek olan finallerde temsil etme hakkı kazandı. 

Avrupanın Devleri İle Yarışacaklar
15-19 Haziran tarihleri arasında Avusturya'da gerçekleştirilecek olan U10 Champions Trophy Avustria turnuvasında Avrupanın dev takımlarının alt yapıları yer alıyor. Chelsea, Juventus, Liverpool, Paris Saint German, As Roma, Shalke 04, PSV Eindhoven, FC Köln, Avutria Wien, Sparta Prag gibi marka takımlar ile birlikte birçok Avrupa devinin alt yapı takımları Beylikgücü'nün muhtemel rakipleri arasında. 

Beylikgücü F Grubunda yer aldı.
Yapılan ilk kura çekimi sonrasından F grubunda mücadele edecek olan İstanbul temsilcisinin grubunda Legia Warschau (Polonya), Videoton FC (Macar), FK Bistrica Novi Sad (Sırbistan),VIL Pfullingen (Almanya), RZ Pellets WAC (Avusturya), SV ZebauBad Ischl (Avusturya), SG Markersdorf/St Georgen (Almanya) takımları yer alıyor. Burada ilk iki sırayı alan takımlar bir üst finale yükselecekler. 


Altınordu'dan Büyük Jest, Beylikgücü'nden Teşekkür
İzmir Kuşadası'nda Altınordu Spor Kulübü koordinatörlüğünde gerçekleştirilen ve Türkiye'den Avusturya vizesi alacak olan takımı belirleyecek olan turnuva sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyen İstanbul temsilcisine Altınordu'dan büyük jest geldi. Turnuva sonunda Beylikgücü Spor Kulübü futbolcularının uçak biletlerini temin edeceğini açıklayan Altınordu Spor Kulübü'ne, Beylikgücü Spor Kulübü Başkanı Kenan Güzelordu yönetim kurulu adına başta Altınordu Spor Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan'a ve Altınordu Spor Kulübü üyelerine çok teşekkür ettiklerini açıkladı.   


Kenan Güzelordu " Türkiye'yi temsil etmekten dolayı büyük onur duyuyoruz."
Kulüp başkanı Kenan Güzelordu, dev organizasyon öncesi gazetemize yaptığı açıklamada böylesine büyük bir organizasyonda Türkiye’yi temsil etmekten dolayı büyük bir onur duyduklarını söyledi.
Güzelordu “Böyle büyük bir organizasyonda ülkemizi temsil edebilmek, kulübümüz, hocalarımız, sporcularımız ve tüm camiamız için gerçekten onur verici bir olaydır. Avusturya’da elimizden gelenin en iyisi yapmaya çalışacağız. Bu başarıda en büyük pay sahibi olan Hocamız Cenk Çelebi’yi gönülden tebrik ediyorum. Gerçekten gecesini gündüzüne katarak oyuncuları için uğraştığını ve ne kadar çaba sarf ettiğini hayranlıkla izliyor ve kendisini takdir ediyoruz. Ayrıca sporcularımızı ve velilerimizi de tebrik etmek istiyorum. Özellikle velilerimizin de büyük desteklerini ve fedakarlıklarını görüyoruz.Tabii bu çocuklarımız henüz çok küçükler. İnanıyorum ki bu şekilde çalışmaya devam ederlerse her geçen gün daha iyi olacaklar, çok güzel yerlere geleceklerdir. Biliyorsunuz biz bir altyapı futbol kulübüyüz. İşimiz; kulübümüz çatısı altında spor yapan tüm çocuklarımıza elimizden geldiğince en iyi eğitimi vermek, onları spor kültürü ve disiplini ile ahlaklı bireyler olarak, ailesine, vatanına, milletine faydalı bireyler ve sporcular olarak yetiştirip, topluma kazandırabilmektir. Tüm gayemiz budur ve bunu başarabilirsek ne mutlu bize. Ayrıca bu süreçte bizleri ziyaret ederek yada arayarak tebriklerini ileten ve başarılar dileyen tüm dostlarımıza da çok çok teşekkür ediyoruz. Özellikle Sayın Vehbi Orakçı’nın nazik ziyareti, maddi ve manevi destekleri bize ciddi anlamda moral katmıştır. Her zaman yanımızda olan ve desteğini esirgemeyen Vehbi Beye sizin aracılığınızla bir kez daha teşekkür ediyorum.” ifadesini kullandı.

                        

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.