HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2017 Çarşamba

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar "Beykoz Stadı yeni sezona kesinlikle yetişecek"

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar "Beykoz Stadı yeni sezona kesinlikle yetişecek"
Beykoz Belediyesinin Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Mahmut Gülbasar yaptığı açıklamada Beykoz Stadının 2017-18 Sezonuna yetişeceği bilgisini verdi. 

Bugün Beykoz Stadında yapılan çalışmalar ile ilgili yerinde gözlem yapabilmek için Beykoz Stadı'na giden Talip Ercan. resim çekimlerini tamamladıktan sonra bu kez Paşabahçe Stadı'ndaki Yeni Suni Çim Döşeme işlemi için oraya gittiğimizde, Beykoz Belediyesinin Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar‘da aynı anda  kendi sorumluluk alanında yürüyen çalışmalar denetleme amacı ile oradaydı.

Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur ile çalışmaların her aşamasını gezen Gülbasar, Talip Ercan‘dan gelen soru üzerine Beykoz Stadının yeni sezona yetişeceği bilgisini verdi. 2017-18 Sezonunun başlama tarihini öğrenen Gülbasar, ”Bu tarihe kadar kesinlikle bu işi tamamlayacağız. Yeni Sezonda Beykoz Futbol Takımı Beykoz Stadında oynayacak ” açıklamasında bulundu.

Haber / Foto : Talip Ercan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.