HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

BEŞYÜZEVLER’DE UZYÜRÜK DÖNEMİ

BEŞYÜZEVLER’DE UZYÜRÜK DÖNEMİ
Yeni sezonda Süper Amatör Kümede mücadele edecek olan Beşyüzevlerspor’da teknik direktörlüğe takımın eski oyuncularından Togay Uzyürük getirildi.

Yönetimin genç çalıştırıcı ile el sıkıştığı, genç çalıştırıcının resmen işbaşı yaptığı kaydedildi. Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral bu sene ilk hedeflerinin gönülleri kazanmak olduğunu söyledi. Koral “Birinci önceliğimiz gönülleri kazanmak. Amatör Ligde Beşyüzevler’in boşluğunu bu sene dolduracağız.” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.