HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2017 Salı

Berat Ünverdi Kağıthanespor ile anlaştı.

Berat Ünverdi Kağıthanespor ile anlaştı.
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Kağıthanespor, geçtiğimiz sezon Büyükçekmece
Belediyespor’da forma giyen genç orta saha oyuncusu Berat Ünverdi'yi reklerine bağladı.


Berat Ünverdi kimdir?
15 Ekim 1996 yılında İstanbul doğumlu Berat Ünverdi futbola 2010 yılında Tozkoparan
Birlikspor’da başladı. 3 sezon Tozkoparan Birlik spor forması giyen oyuncu 2012 yılında Altınova'ya buradan da 2015 yılında Küçükçekmecespor'a transfer oldu. 2015-2016 futbol sezonunun ara transfer döneminde Dikilitaş'a giden oyuncu , son olarak geçen sezon Büyükçekmece Belediyespor forması giydi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.