HAZIRLIK MAÇLARI

5 Haziran 2017 Pazartesi

Behram Kaçar Maltepe Delegelerine Teşekkür Etti.

Behram Kaçar Maltepe Delegelerine Teşekkür Etti.
Hafta sonu Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşen İASKF'nun 16. Genel Kurulu sonrasında yeni yönetim kurulunda yer alan Maltepe Kulüpler Birliği Başkanı ve Gülsuyu Spor Kulübü Başkanı Sayın Behram Kaçar sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür mesajı yayınladı. 


Behram Kaçar sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesajında genel kurulda delege listesinde yer alan ve genel kurula eksiksiz katılan tüm Maltepelilere teşekkür ederek şunları söyledi
"İASKF seçimlerinde bizleri yalnız bırakmayan katılım sağlayan spor kulüplerimizin 42 delegesine hiç firesiz Şahsıma ve kurullarda yer alan Yavuz serin, Arzu Kesici LüleciKadir Küçükay Ahmet Gümüş Cevdet Pirgaip Kardeşimiz Dostumuz Ataşehir kulüpleri Birliği bşk Ekrem Köse Tabi ki Başkanımız Ali Düşmez ve TFF İstanbul il Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür adına çok teşekkür ederim. Mask Başkanı olmaktan ve sizin ile onur duydum..
Mask Bşk Behram Kaçar"

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.