HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2017 Salı

Bay Gol Soğuksuspor'da

Bay Gol Soğuksuspor'da
Geçtiğimiz sezon Şile Yıldızspor forması ile Bölgesel Amatör Lig'e yükselme başarısı gösteren golcü oyuncu Emre Türko yeni sezonda Soğuksuspor ile anlaşmaya vardı.

Hava toplarındaki hakimiyeti ve gol yollarındaki becerisi ile tanınan başarılı oyuncu geçen sezon Şile temsilcisi ile 15 maçta 13 gole imza atmıştı. 26 yaşındaki golcü ismin Bölgesel Amatör Lig'de 35 maçta 7 golü bulunuyor.  
Geçen sezon Klasman Grubu'nu kıl payı kaçıran Beykoz temsilcisi golcü oyuncunun transferi ile bu sezon da iddiasını ortaya koydu.
Futbola 2008 yılında Fetih Kelkit takımında başlayan golcü futbolcu, arkasından Bağlarbaşı, Bagcılar, Çengelköyspor, Ergene Velimeşespor, Dikilitaş, Tunaspor, Bayrmpşa Altıntepsi ve son olarak da Şile Yıldız Spor forması giydi. Yeni sezonda Soğuksuspor'da forma giyecek oyuncuya başarılar diliyoruz.  

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.