HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2017 Cuma

Batuhan Kireçtepe Kağıthanespor ile anlaştı.

Batuhan Kireçtepe Kağıthanespor ile anlaştı.
Geçtiğimiz sezon İstanbul Güngörenspor forması giyen savunma oyuncusu Batuhan Kireçtepe Kağıthanespor ile anlaştı.

2017-2018 futbol sezonunda hedefini Bölgesel Amatör lig olarak belirleyen Kağıthanespor yönetimi üst üste yaptığı transferlere bir yenisini daha ekleyerek tecrübeli savunma oyuncusunu renklerine bağladı.
2001 yılında futbola Yücespor'da başlayan Batuhan 11 yıl boyunca bu formayı giydi. 2012 yılında İncirlispor'a oradan da Nişantaşıspor'a transfer oldu. Ardından Osmaniye İstiklal spor, Yeşilköy ve İstanbul Güngörenspor formalarını giydi. Yeni sezonda Kağıthane Spor için ter dökecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.