HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2017 Pazartesi

BAŞARILI STOPER ANILCAN İSLAMOĞLU KASTAMONU ÖZEL İDARE KHS'DE

BAŞARILI STOPER ANILCAN İSLAMOĞLU KASTAMONU ÖZEL İDARE KHS'DE
Transfer çalışmalarını sürdüren Kastamonu Özel İdare KHS geçtiğimiz sezon BAL 11.Grup takımlarından Geredespor forması giyen 24 yaşındaki stoper Anılcan İslamoğlu ile anlaşmaya vardı.Genç savunma oyuncusu geçtiğimiz sezon 17 maçta forma giymişti.

7 Temmuz 1993 Rize doğumlu Anılcan futbola 2005 yılında Kalkanderespor alt yapısında başladı 2010 yılına kadar burada alt yaş gruplarında forma giydi daha sonra 2010-2014 Rize Belediyespor,2014-2016 Başkale Gençlikspor,2016-2017 Geredespor formalarını giydi.Bölgesel Amatör Ligde 60 maça çıkarak 1 gol kaydetti.
Başarılı stoper Anılcan İslamoğlu 2015-2016 sezonunda Başkale Gençlikspor'la 22 maça çıkarak 1 gol atarken takımıyla lig sonuna kadar BAL 1.Grup'ta şampiyonluk mücadelesi vermesine rağmen 1 puanla şampiyonluğu 12 Bingölspor'a kaptırdı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.