HAZIRLIK MAÇLARI

24 Haziran 2017 Cumartesi

Başakşehirspor'da görev değişikliği

Başakşehirspor'da görev değişikliği
İstanbul'da son dönemlerde hem A takımda hemde alt yapılarda başarılı işlere imza atan Başakşehirspor'da görev değişikliği.

Başakşehirspor'da futbol şube sorumluluğunu yürüten ve bu süreçte önemli işlere imza atan Fatih Toraman işlerinin yoğunluğu nedeni ile görevden affını istedi. Fatih Toaman'dan boşalan Futbol Şube sorumluluğu Fatih Toraman'nın yerine iş adamı Volkan Kahraman getirildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.