HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2017 Pazartesi

Başakşehir İkitelli Köyiçispor Yeniden Volkan Sapmaz'a Emanet

Başakşehir İkitelli Köyiçispor Yeniden Volkan Sapmaz'a Emanet
Geçtiğimiz sezon 1. Amatör Lig 3.grupta şampiyon olarak Süper Amatör lige yükselme başarısı gösteren Başakşehir İkitelli Köyiçispor'da Teknik Direktörlük görevi yeniden Volkan Sapmaz'a verildi.
Başakşehir İkitelli Köyiçi son iki sezondur şampiyonluk yaşayarak kulübün Süper Amatör lige çıkmasında önemli pay sahibi olan Teknik Direktör Volkan Sapmaz ile yaniden anlaştı. Kulüp binasında gerçekleştirilen imza töreninde teknik heyetle birlikte Başkan Tahsin Göç'te yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.