HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2017 Salı

Bakırköy'ün Stoperi Göktürk Alşahin Kağıthanespor'da

Bakırköy'ün Stoperi Göktürk Alşahin Kağıthanespor'da
Kağıthanespor transfer çalışmalarına devam ediyor. Yeni sezonda hedefine Bölgesel amatör Ligi koyan Kağıthaneli yöneticiler, her mevkide amatör camianın transfer listesinin ilk sıralarında olan isimleri birer birer kadrosuna katıyor. Son olarak geçen sezon Bakıköyspor forması giyen ve stoper mevkisinde oynayan Göktürk Alşahin ile konuşan yöneticiler oyuncuyu yeni sezonda Kağıthanespor'da forma giymeye ikna ettiler.

Göktürk Alşahin Kimdir?
Futbola 2008 Yıldızspor forması altında başlayan 1996 doğumlu genç oyuncu, 2013 yılında Eskişehir Spor'a transfer olana kadar bu formayı terletti. Eskişehir forması altında U21 Ligi'nde 11, Elit Akademi Ligi U19 yaş kategorisinde ise 23 maça çıktı. Daha sonra tekrar İstanbul'a dönen oyuncu Sanayi Mahallesi, Yıldızspor ve son 2 sezonda da Bakırköyspor formalarını giydi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.