HAZIRLIK MAÇLARI

21 Haziran 2017 Çarşamba

Aytaç Şahinkaya Vefaspor'da

Aytaç Şahinkaya Vefaspor'da
Başarılı orta saha oyuncusu Vefaspor ile anlaştı.
Transfer harekatına hızlı giren Vefaspor yönetimi kulüp binasında bir araya geldiği futbolculardan orta saha oyuncusu Aytaç Şahinkaya ile anlaşarak 1 yıllık sözleşmeye imza attı.
1984 doğumlu Aytaç Şahinkaya 1999 yılında Avcılar Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nde futbola başladı. 2005 yılında Vefaspor'a , 2006 yılında Tuzlaspor'a transfer oldu. 2007 yılında transferi gerçekleşen Pendik Spor'da profesyonelliğe adım attı ve 2012 yılına kadar süren profesyonel futbol yaşamında Pendikspor, Çerkezköyspor ve Beylerbeyispor formalarını giydi.2012 yılında Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ile yeniden amatöre dönüş yaptı. 3 sezon Arnavutköy Belediyespor forması giydikten sonra Halide Edip adıvar, Vefaspor ve son olarak geçen sezon İstanbulspor formalarını giydi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.