HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2017 Salı

Avrupa yakası antrenörleri Cevahir Otel'de buluştu.

Avrupa yakası antrenörleri Cevahir Otel'de buluştu.
Tüfad İstanbul şubesinin her sene geleneksel olarak düzenlediği iftar organizasyonlarından ilki geçtiğimiz hafta başında Anadolu yakasında oturan antrenörler için Titanic Otel'de gerçekleşmişti. Avrupa yakasında oturan antrenörler içinde bugün Şişli Cevahir Otel'de gerçekleşen İftar yemeğinde antrenörler bir araya geldiler.

Yaklaşık 500 den fazla Antrenörün katıldığı iftar yemeğinde TÜFAD Genel Başkanı Sayın İsmail Dilber'de katılımcılar arasında yer aldı. Misafirler arasında ayrıca İASKF ve TASKK Başkanı ve TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Rasim Kara, İstanbaul Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ali Osman Özgül ve STK yöneticileri de yer aldı. Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.