HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2017 Çarşamba

Atak " Bu sezon başarıya aç genç sporcularla yola çıkacağız."

Atak " Bu sezon başarıya aç genç sporcularla yola çıkacağız."
Davutpaşaspor'un başarılı Teknik Direktörü Deniz Atak yeni sezonda transfer politikalarının başarıya aç yetenekli genç oyunculara yönelik olduğunu söyledi. 

2 sezondur çok başarılı bir performans ortaya koyduklarını belirten Atak "Süper Amatör lige çıktığımız iki sezonda da ortaya koyduğumuz performansla klasman grubunda yer almayı başardık. Taraflı tarafsız her kesimin takdirini almayı başardık. Bu sezon 1 puanla Bölgesel Amatör Lige çıkma şansını kaybettik. Yeni sezonda başarıya aç sporcularla yola çıkacağız. Kadromuzu yetenekli genç ve beklentileri olan sporculardan kuracağız." dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.