HAZIRLIK MAÇLARI

17 Haziran 2017 Cumartesi

Antrenörler Pazartesi günü İftar yemeğinde bir araya gelecek.

Antrenörler Pazartesi günü İftar yemeğinde bir araya gelecek.
Tüfad İstanbul Şubesi'nin Avrupa yakası geleneksel iftar yemeği 19 Haziran Pazartesi günü Şişli Cevahir Otel'de gerçekleşecek.
Tüfad İstanbul Şubesi her sene geleneksel olarak hem Avrupa hem de Anadolu yakasında oturan antrenörler için ayrı ayrı iftar yemeği programı düzenliyor.
Bunlardan Anadolu yakasında oturan antrenörler için düzenlediği iftar organizasyonu geçtiğimiz pazartesi günü Titanic Otel'de gerçekleşmişti. Daha geniş bir katılımla gerçekleşecek olan ve Avrupa yakasında oturan antrenörlerin katılacağı iftar yemeği ise 19 Haziran Pazartesi günü Şişli Cevahir Otel'de gerçekleşecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.