HAZIRLIK MAÇLARI

21 Haziran 2017 Çarşamba

Ali Asker Kılıç “Gelen teklifleri değerlendireceğim”

Ali Asker Kılıç “Gelen teklifleri değerlendireceğim”
İstanbul Süper Amatör lig takımlarından İFAspor takımına şampiyonluklar yaşatan ve sayısız genç futbolcuyu Türk futboluna kazandıran Ali Asker Kılıç 6 yıl yurt dışında kaldıktan sonra geçtğimiz günlerde yurda kesin dönüş yaptı. Yeniden spor camiasının içinde yer alacağını açıklayan tecrübeli teknik adam birkaç kulüple görüştüğünü ve gelen teklifleri değerlendireceğini söyledi.


İstanbul Amatör liglerinde ve özelikle İFAspor kulübünde yıllarca forma giyen saysız başarılarda katkısı olan ve sayısız genç futbolcuyu Türk futboluna kazandıran Ali Asker Kılıç 2011 yıllından beri Gürcistan’da çalıştıktan sonra yurda kesin dönüş yaptı.
Tecrübeli Teknik adam Ali Asker Kılıç, "2011 yılından beri Gürcistan’da çalışma hayatını sürdürdükten sonra İstanbul’a döndüm gelen teklifler var, gelen teklifleri de “Ramazan ayı ve bayramın araya girmesini çok iyi değerlendireceğini İstanbul içi ve dışı gelen teklifleri en kısa zamanda hangi takımı çalıştıracağını açıklayacağım ” dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.